1. srečanje šole za starše

Objavljeno: 01. oktober 2024

Spoštovani starši! Vabljeni na prvo srečanje šole za starše, ki bo v sredo, 9. oktobra, ob 17. uri. Srečanje bo potekalo v telovadnici enote Prešernova. Naslov: Radovedni hitri prstki in družinska E-pravila Predavatelja: Manca Kok in Mark Žmavc V interaktivnem predavanju bo staršem predstavljena varna uporaba zaslonov. Predstavljene bodo vsebine, ki so lahko koristne za splošni razvoj otrok glede na starostna obdobja. Starši se boste seznanili s priporočili in nacionalnimi smernicami za uporabo zaslonov pri otrocih. Predavatelja bosta z vami delila napotke kot so, kje je mesto telefona in računalnika, pravila o omejevanju uporabe, pozitivni zgledi staršev in ostala preventivna sporočila, ki so še kako pomembna v ranljivem obdobju otroškega odraščanja. Vzpostavitev družinskih e-pravil priporočamo vsaki družini. Prijave zbiramo na elektronskem naslovu svetovalna.sluzba@vrtec-francepreseren.si, najkasneje do 7.10.2024. Vljudno vabljeni!